Red Mellow

Aktualności


Red Mellow w Teleexpressie u Marka Sierockiego
czwartek, 25 czerwca 2015 18:32

Zapraszamy do obejrzenia materiału tutaj.

 
Wywiad w Radio Kraków
wtorek, 16 czerwca 2015 10:11

Jakiś czas temu byliśmy gośćmi Radia Kraków w programie "Szafa Grająca", który prowadził Paweł Sołtysik. Zapraszamy do posłuchania całego wywiadu z nami tutaj.

 
Teledysk "Nie ma Cię" - zapraszamy!
poniedziałek, 13 kwietnia 2015 13:57

Teledysk do piosenki "Nie ma Cię" jest już gotowy. Zapraszamy do obejrzenia go w dziale Muzyka lub bezpośrednio na youtube bądź też na naszym fanpage na facebook'u.

Przede wszystkim gromkie podziękowania dla Burmistrza MiG Niepołomice - Pana Romana Ptaka. Bez jego pomocy nasz teledysk nie mógłby powstać. Dziękujemy aktorom - Marysi i Michałowi, że w natłoku zajęć przyjechali do nas z Warszawy. Jacek Dyląg z Nieustraszeni Łowcy Dźwięków pięknie to wszystko zarejestrował i zmontował. Szymon Urban z Referatu Strategii i Promocji MiG Niepołomice był zawsze do naszej dyspozycji. Paweł Drabik z Cukiernia Restauracja Kawiarnia Jaga Niepołomice smacznie nas ugościł. Dziękujemy również krakowskiemu Klub Pauza za użyczenie sali.

 
Zajawka
piątek, 03 kwietnia 2015 21:16

Właśnie udostępniliśmy zajawkę naszego najnowszego utworu. Gościnnie wystąpi w nim Michał Bylica - jeden z najzdolniejszych trębaczy jazzowych Krakowa. Kto zaśpiewa pozostanie jeszcze jakiś czas naszą tajemnicą. Zajawkę można obejrzeć i posłuchać tu.

 

 
Aktorzy Nie ma Cię
piątek, 03 kwietnia 2015 15:10

W zeszły piątek tj. 27 marca 2015 zarejestrowaliśmy scenki aktorskie do teledysku do utworu Nie ma Cię. Czekaliśmy z nimi na piękną pogodę całą zimę. Niestety w piątek słońca nie było ale szczęśliwie udało się wszystko zarejestrować. Do teledysku zaprosiliśmy dwójkę sympatycznych aktorów z Warszawy - aktorkę Marysię Patykiewicz oraz aktora Michała Wojciulę. Scenki kręciliśmy głównie na niepołomickim rynku oraz w niepołomickiej restauracji "JAGA", którą gorąco polecamy. Niebawem efekty.

 

 
Teledysk do Nie ma Cię
czwartek, 27 listopada 2014 15:15

23 października 2014 zarejestrowaliśmy ujęcia do teledysku do piosenki "Nie ma Cię". Zdjęcia miały miejsce w krakowskim klubie Pauza, a ich autorem jest Jacek Dyląg - twórca wielu ciekawych teledysków m.in dla zespołu Brathanki.

 
Red Mellow w Radiu KRK
poniedziałek, 10 listopada 2014 01:54

5 listopada redaktor Artur Chachlowski zaprezentował nasz utwór "Nie ma Cię" na antenie Radia KRK w swojej audycji "Mały Leksykon Wielkich Zespołów". Bardzo dziękujemy za docenienie. Cała audycja dostępna tutaj (59:05).

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2